Merhaba!

“Motosikletleri Fark Edin” Derneği, adından da anlaşılacağı gibi, ülkemizde bulunan tüm Motosiklet Sürücülerinin Trafikte Fark edilebilmesi için Ankara da kurulmuş Farkındalık Yaratma Derneğidir.

Özellikle altını çizerek belirtmek isteriz ki; Motosikletleri Fark Edin Derneği Bakanlar Kurulunun 15.06.2012 tarih ve 2012/3324 sayılı kararı ile “Kamu Yararına Çalışan Dernek” statüsündedir.

Amacımız; sadece motosiklet kullandığı için mağdur olan binlerce arkadaşımızın doğru ve güncel bilgiye ulaşarak haklarını koruyabilmelerini yardımcı olmak ….ve hakların iyileştirilmesi konusunda toplumsal ve hukuki farkındalık yaratabilmektir.

Trafik güvenliğinde farkındalık oluşturmak ve kamusal duyarlılığı artırmaya yönelik bilgilendirme faaliyetleri ve kampanyaları yürüterek, trafik kazalarından kaynaklanan ölüm ve yaralanma oranının düşmesine katkı sunmaktır.

Konu hakkında katkınızın olacağına inanıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Trafikte, hayatta, her yere de, her zaman birbirimizin haklarına saygı gösterebilmemiz dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir