“Motorcu Dostu İstasyon Projesi” büyük ilgi gördü

 

Motorcu dostu istasyon_

“Motosikletleri Fark Edin” Derneği’nin isteği ve taleplerini bölgede alan Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş’nin “Motorcu Dostu İstasyon Projesi” büyük ilgi görmeye devam ediyor.

2018 İstanbul Motosiklet Fuarı Aytemiz Standın da gerçekleştirilecek farkındalık törene, Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Ahmet EKE , ile Birlikte motosikletleri Fark Edin Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri  Engin YILMAZ Ahmet KALENDER, Habip Geçili Zafer CAN ettik Leyla GÖÇGEN ile çok sayıda davet edebilirsiniz katılacak.

Motosikletler Fark Edin Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yılmaz , günün anlam ve önemimden sözerek; Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) binasına göre 3 milyon 102 bin 800 kayıtlı motosikletin, bir aracın ihtiyacına inandığı anlamına geliyor.

Engin YILMAZ sözlerine devam devam etti;

“Aytemiz Akaryakıt A.Ş.’nin nin motosikletçi dostu Olduğunu destekledi ve büyük bir samimiyetle yapmayı durmuşlardır.

Aytemiz Akaryakıt A.Ş Genel Müdürü sayın; Ahmet EKE , yarışmak için korole sahiptir. Kendilerini 3,5 milyon motosiklet kullanıcısı adına tebrik ediyoruz. Aytemiz A.Ş buradaki bir ilkin baş harfi olmuş. Motosikletlerin Fark Edilmesi anlamında gelecekten umutluyuz “dedi.

DERNEĞİMİZE KATILIMLAR HER GEÇEN GÜN ARTARAK DEVAM EDİYOR.

Adına Bir Şeyler yapmak, daha doğrusu insanlık adına gönüllü Olarak Bir Şeyler yapmak çok Büyük fedakarlıklar gerektiğinin altını çizen İnsan Engin YILMAZ ,” Bir elin beş parmağı Kadar motosiklet kullanıcısının Bir araya gelerek olusturdugu dernek oluşumu, şimdilerde Binlerce üyesi Olan Geçen gün artarak Büyüyen Sivil onu ettik Toplumun Kuruluşu İçin Birlik Olmak İsterseniz Birlik Olsun, Biri Olsun, Biri Olsun, Biri Olsun … birliği ile yerine getirmenin heyecanı içindeyiz ve mutluluğu güçümüzün yettiği, güvenilir olmanın sonuna kadar yaşamak.

 

Bir Cevap Yazın