“Motorcu Dostu İstasyon Projesi” ilgi büyük gördü

 

Motorcu dostu istasyon_

“Motosikletleri Fark Edin” Derneği’nin istek ve taleplerini dikkate alan Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş’nin “Motorcu Dostu İstasyon projesi” büyük ilgi görmeye devam ediyor.

2018 İstanbul Motosiklet Fuarı Aytemiz Standın da gerçekleştirilecek farkındalık törene, Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Ahmet EKE , ile birlikte Motosikletleri Fark Edin Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Engin YILMAZ, Ahmet KALENDER, Habip GECİLİ, Zafer CAN ve Leyla GÖÇGEN ile çok sayıda davetli katılacak.

Motosikletleri Fark Edin Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yılmaz, günün anlam ve önemimden bahsederek; Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre 3 milyon 102 bin 800 kayıtlı motosikletin bulunduğu ülkemizde, motosikletlilerin fark edilmesi adına bir şeylerin yapılması gereğine inandıklarını vurguladı.

Engin YILMAZ sözlerine şöyle devam etti;

“Aytemiz Akaryakıt A.Ş. ‘nin Motosikletçi Dostu Olduğunu desteklediği ve büyük bir samimiyetle arkasında durduğu  projelerle bunu kanıtlamış sayılı işletmelerimizden biridir.

Aytemiz Akaryakıt A.Ş Genel Müdürü sayın; Ahmet EKE, motosiklet kullanıcılarının hak ettiği yerde olabilmesi için elini taşın altına koyan bu ülkenin yetiştirdiği mükemmel insanlardan biridir. Kendilerini 3.5 milyon motosiklet kullanıcısı adına tebrik ediyoruz. Aytemiz A.Ş bu ülkede bir ilkin baş harfi olmuştur. Motosikletlerin Fark Edilmesi anlamında gelecekten umutluyuz” dedi.

DERNEĞİMİZE KATILIMLAR HER GEÇEN GÜN ARTARAK DEVAM EDİYOR.

İnsan adına bir şeyler yapmak, daha doğrusu insanlık adına gönüllü olarak bir şeyler yapmak çok büyük fedakarlıklar gerektiğinin altını çizen Engin YILMAZ,” Bir elin beş parmağı kadar motosiklet kullanıcısının bir araya gelerek oluşturduğu dernek oluşumu, şimdilerde binlerce üyesi olan ve her geçen gün artarak büyüyen Sivil Toplum Kuruluşu  haline geldik. Gelişmeler ve katılımlar bizi çok mutlu ediyor. Aslına bakarsanız, biz Motosikletleri Fark Edin Derneğini  birileri bizi kutlasın diye  kurmadık. Bizler başarmış olmanın keyfi ve insanlar için bir şeyler yapmanın verdiği mutluluk dışında bir karşılık beklemeksizin, kendi kendimize biçtiğimiz bir görevi el birliği ile yerine getirmenin heyecanı içindeyiz. ve mutluluğu gücümüzün yettiği, faydalı olmak adına sonuna kadar yaşamak istiyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farkındamısınız

error: Content is protected !!