Teşekkürler…

İnternet sitemiz on line üye kayıt sistem aracılığıyla, Türkiye’nin her köşesinden Motosikletleri Fark Edin Derneği‘ne göstermiş oldukları teveccüh ve güvenden dolayı tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

Yaklaşık 45 günlük kısa bir süre içinde, Dernekler Dairesi Başkanlığı  DERBİS sistemine kayıtlı 8743 üye sayımızla bilinen tüm ezberleri bozduk.

DERBİS üzerinden açıklanan resmi rakamlar bizi  heyecanlandırmakla kalmadı, üstlendiğimiz sorumluluğun önemini bir kez daha düşünmemize yardımcı oldu.  Farkındayız, güveninize layık olmaya çalışacağımıza emin olmanızı istiyoruz.

Motosikletleri Fark Edin Derneği bünyemizde bulunan uzmanlarımızın hazırlamış olduğu her projenin hayat bulabilmesi, motosikletli trafik kazalarının en aza inmesi,  mevcut yasal düzenlemelerin iyileşmesi ve Motosikletli Trafik Kazalarında Trafik Hakların bilinmesi adına çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğimize inancımızı asla kaybetmedik, kaybetmeyeceğiz.

Yeter ki; bize olan destek ve güveninizi bizden eksik etmeyin. ” Hazırlanan projeye bende katkı sağlamak veya  proje uzmanı olmak istiyorum” diyorsanız  bu linke; üye kaydınızı yaparak açıklama bölümüne konu hakkındaki katkılarınızı yazıp bize mail atamanızı rica ediyoruz.

 

Bir Cevap Yazın