Teşekkürler…

İnternet sitemiz on line üye kayıt sistem aracılığıyla, Türkiye’nin her köşesinden Motosikletleri Fark Edin Derneği‘ne göstermiş oldukları teveccüh ve güvenden dolayı tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

Yaklaşık 45 günlük kısa bir süre içinde, Dernekler Dairesi Başkanlığı  DERBİS sistemine kayıtlı 8743 üye sayımızla bilinen tüm ezberleri bozduk.

DERBİS üzerinden açıklanan resmi rakamlar bizi  heyecanlandırmakla kalmadı, üstlendiğimiz sorumluluğun önemini bir kez daha düşünmemize yardımcı oldu.  Farkındayız, güveninize layık olmaya çalışacağımıza emin olmanızı istiyoruz.

Motosikletleri Fark Edin Derneği bünyemizde bulunan uzmanlarımızın hazırlamış olduğu her projenin hayat bulabilmesi, motosikletli trafik kazalarının en aza inmesi,  mevcut yasal düzenlemelerin iyileşmesi ve Motosikletli Trafik Kazalarında Trafik Hakların bilinmesi adına çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğimize inancımızı asla kaybetmedik, kaybetmeyeceğiz.

Yeter ki; bize olan destek ve güveninizi bizden eksik etmeyin. ” Hazırlanan projeye bende katkı sağlamak veya  proje uzmanı olmak istiyorum” diyorsanız  bu linke; üye kaydınızı yaparak açıklama bölümüne konu hakkındaki katkılarınızı yazıp bize mail atamanızı rica ediyoruz.

ÖNEMLİ;

Aşağıda isimleri bulunan dostlarımızın üye kayıtları yapılamamıştır. DERBİS üye kayıt sisteminde Eksik/Yanlış bilgi uyarısı almaktayız.

Arkadaşlarımız online üye kayıt sistemine tıklayarak, üye girişlerini tekrar yapmalarını rica ediyoruz.

Selçuk Güney LARRANAGA

Fatih Mehmet YAMAN

Ercan DEMİRKAN

Semih KOYUNCU

Samet SÜNNETCİOĞLU

Ece ERDUR

Oğuz ERDUR

Nurdoğan KAZAK

Zeki HANOĞLU

Selin PEHLİVAN

Fatih BABAOĞUL

Erhan SELÇUK

Emre TOĞAN

Derkan ÖZKAN

Boğaç HASKÖY

Adnan Okan ERTUNA

Ayhan GERDÖNMEZ

Ahmet BARKMAN

Mikail DİNÇ

Yalçın ….

Arif YALÇIN

Ufuk DEMİR

İhsan ÖZÇELİK

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farkındamısınız

error: Content is protected !!