Trafik Işıklarına Motosikeltleri Fark Edin “Levha Projemiz”

Ölümlü/yaralamalı Motosikletli Trafik kazalarının asgariye çekilebilmesi amacıyla 81 il ve ilçelerde bulunan tüm kavşak “Trafik Işık Direklerine Motosikletleri Fark Edin” uyarı levhalarının zorunlu hale getirilmesi için çalışmalar başlattık.

Trafikte seyir halinde bulunan tüm araçların dikkatini çekeceğine inandığımız uyarı levhalarının zamanla insanları daha duyarlı hale getireceğine inanıyoruz.

Motosikletleri Fark Edin Derneği bünyesinde bulunan uzmanlarımız tarafından hazırlanan projede Trafik Işıkları İçin Motosikletleri Fark Edin Uyarı Levhaları projemizin sonuçlanma aşamasına gelindi.

Kazaya karışan araç sürücülerinin “görmedim” bahanesini fiilen azaltacak olan bu uygulama için İç İşleri ve Ulaştırma Bakanlığına sunulmak üzre uzmanlarımız tarafından hazırlanan bu projenin son rötuşları yapılıyor.

 

 

 

Trafik Işıklarına Motosikeltleri Fark Edin “Levha Projemiz”” için 2 yorum

  1. Bir motosiklet kullanıcısı ve bir motorlu kurye olarak ve MOTORLU KURYE İŞÇİLERİ SENDİKASI (moto kur sen)in genel başkanı olarak, sizi tebrik ediyorum .hamasi yaklaşımlardan uzak,gerçekten motosiklet kullanıcılarının sorunlarını tespit ederek , bu sorunlara çözüm üretmiş ve çözümleri pilanlı programlar halinde uygulamaya geçirmişsiniz,sizi hayranlıkla takip ediyoruz ..
    ayrıca, belirtmek isterimki,çalışmalarınız ülkemizde stk lar açısından,alanında ciddiyetle düşünen ve çalışan kuruluşların neleri başaracağı konusunda örnek teşkil etmektedir….

    BİRLİK İŞ
    salih aslan

  2. Bu duyarlı davranıştan dolayı teşekkür ederiz bu göreve tüm türkiye motosiklet klüpleri ve gruplarını desteklemeye davet ediyoruz sonuçta trafikte bizlerde varız

Bir Cevap Yazın