MOFED, Engin YILMAZ ile Güven Tazeledi

Motosikletleri Fark Edin Derneğinin Olağan Genel Kurul Toplantısı, üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. MOFED, Genel Kurul’da tek listeyle yapılan seçimlerde mevcut Başkan Engin Yılmaz ile yola devam kararı aldı. Prof.Dr. Fahrettin Korkmaz‘ın divan başkanı olarak yaptığı açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, İstiklal Marşı okunması ve saygı duruşunun ardından, Motosikletleri Fark Edin Derneği Genel Başkanı Engin Yılmaz‘ın katılımcıları selamlaması ve 2018 yılına ilişkin yönetim kurulu faaliyetlerini içeren sinevizyon gösterimini sunmasıyla devam etti.

Yine aynı döneme ait denetim kurulu raporunun okunmasının ardından bilanço ve gelir gider hesapları da okunarak müzakereye açıldı. Tüm raporlar, okunup müzakereye açılmasından sonra oy birliği ile kabul edildi.
Ankara Konağında gerçekleştirilen toplantıya, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, AK Parti Ankara Mv. Nevzat Ceylan, MHP MYK üyesi İbrahim Çiftçi, ATO Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Köylüoğlu, CHP 2’nci bölge milletvekilleri adayları Mustafa Nadir Er ve Bekir Sami Doğan, Batı Ankara Girişimci ve Sanayici İş adamları Derneği Başkanı Bahri Küpeli, Anayasa Mahkemesi E. Başkan Vekili Güven Dinçer, OSİAD Başkanı Ahmet Kurt gibi isimler de katıldı.

Bir cevap yazın