“Motorcu Dostu” İstasyon Projesi büyük ilgi gördü

“Motosikletleri Fark Edin” Derneğinin projesini dikkate alan Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş’, “Motorcu Dostu İstasyon Projesi” ilgi görmeye devam ediyor.

2018 İstanbul Motosiklet Fuarı Aytemiz Standın da gerçekleştirilecek farkındalık törenine, Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Ahmet EKE , ile Birlikte motosikletleri Fark Edin Dernek Yönetim Kurulu Başkanı  Engin YILMAZ, yönetim kurulu üyeleri Ahmet KALENDER, Habip Geçili, Zafer CAN ve Leyla GÖÇGEN ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Motosikletler Fark Edin Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yılmaz , günün anlam ve önemimden sözerek; Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine  göre 3 milyon 102 bin 800 kayıtlı motosikletin, aktif olduğu bir ülkede, motosiklet kültürünün henüz tanınmadığının altını çizerek, ” Aytemiz Akaryakıt A.Ş.’nin nin Motosikletçi Dostu çalışması motosiklet camiamızda çok büyük bir taktir toplamıştır. Bu tür farkındalık çalışmalarının artarak devam etmesi en büyük temennimizdir. Umuyoruz ki, Aytemiz Akaryakıt A.Ş’nin Motorcu Dostu çalışması bir çok firmaya örnek olur.  Samimiyetlerinden dolayı Aytemiz Akaryakıt A.Ş Genel Müdürü sayın; Ahmet EKE’yi 3,5 milyon motosiklet kullanıcısı adına tebrik ediyoruz” dedi.

Bir cevap yazın